hangover

Kreatív energiák és ritmusok ébredés mellé

Lassabban induló hétvégékre kitalált sorozatunkban most egy kifejezetten lendületes darab segíti az ébredést, MADDOW jóvoltából. 

A budapesti producer az elmúlt időszakban hatalmas lendülettel érkezett meg a globális elektronikus színtérre, a barátnője, Manela énekével készült első dalát a világ számos dj-e játszotta, Tiesto és Diplo is rátalált már a számra, legutóbbi EP-je pedig Don Diablo kiadójának, a Hexagonnak gondozásában jelent meg. Minden további információt az oldalán lehet fellelni

A mai összeállítás mellé kaptunk egy rövid leírást is: 

„A mix összerakásakor arra törekedtem, hogy a szerintem legkreatívabb, legprogresszívebb előadókat válogassam be. Számomra a mixben található producerek a legnagyobb inspirációk és a legújabb EP-ben - Back In The Club - megjelenik tőlük számos átvett motívum, ritmika és sound design.”

Ezek pedig az elhangzó számok: 

  • Kyle Watson, Hans Lowie - Hold On (Extended)
  • Body Ocean - Once The Music (Extended Mix)
  • Matroda, Bleu Clair - Disco Tool (Original Mix)
  • Return Of The Jaded - Automate (Kyle Watson Remix)
  • MADDOW feat. Manela – What You Said
  • SQWAD - Bring It Back (Extended Mix) 
  • Dom Dolla - Pump The Brakes (Extended Mix)
  • Gorgon City, Sofi Tukker - House Arrest (Chris Lorenzo Extended Mix)
  • MADDOW feat. Manela – Potion 
  • BYOR - Keep On Dancin' (Extended Mix) 
  • OOTORO – Warehouse
  • Anti Up, Chris Lake, Chris Lorenzo - Concentrate (Extended Mix) 
  • MARTEN HORGER - Another Dimension Part Two
  • Deeperlove - Renegade Master (Back Once Again) (Volac Remix)
  • Kyle Watson - Way Down

Sorozatunknak ez már a sokadik része volt, a korábbiakat itt lehet meghallgatni.  A címlapképet Selmeczi András készítette.